Виставка до Дня Примирення

Війна відгриміла, а пам'ять жива
07 травня у читальній залі бібліотеки Богодухівського професійного аграрного ліцею, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76–ї річниці  Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні, для користувачів бібліотеки в онлайн форматі оформлено книжкову виставку-пам'ять «Мир нам дістався нелегкою ціною».  Доповнили виставку фронтові світлини з сімейних архівів, надані родинами Назаренків і Бондаренків. 
Нинішній травень приніс нам сімдесят шосту мирну весну. В ці дні, з року в рік, ми маємо нагоду  повернутися в ті незабутні роки народного подвигу, подвигу наших батьків, дідів і прадідів. Здобувачі освіти мали можливість переглянути представлені на виставці матеріали, які розкривають історичну правду про переможні, трагічні роки Другої світової війни, мужність нашого народу, наших земляків та змальовують образи учасників воєнних подій. 
Поезія Миколи Бажана, Платона Воронька, Андрія Малишка, художні твориОлександра Довженка, Леоніда Первомайського, Василя Бикова – невмируща пам'ять про грізні битви, непоправність втрат, відповідальність живих перед  пам’яттю тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю. Письменники-фронтовики своїми творами нагадали нинішньому поколінню про страшні роки війни, крізь які гідно пройшли ветерани. 
08-09 травня українці доповнюють свій одяг червоним маком – символом пам’яті.  Ми ніколи не забудемо про героїчні сторінки своєї історії. Світла пам'ять про всіх полеглих. Низький уклін та щира вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг. У ці дні здобувачі освіти за місцем проживання відвідали братські могили воїнів-визволителів, поклали квіти та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.скачать dle 12.1

Коментарів 0