Добрі справи для тих, хто потребує допомоги

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги не залишаються поза увагою. В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все ж таки є.
Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашого закладу, висловлюють щиру подяку за надану допомогу у придбанні сучасних стендів для лабораторій професійної підготовки, депутату міської ради, підприємцю- Панову Сергію Федоровичу, директору СТОВ "ім.Ватутіна"-Шубі Олександру Миколайовичу, голові фермерського господарства "Моноліт Агрофарм"-Луценку Олександру Михайловичу.
Хочеться ще раз подякувати за Вашу підтримку та за Ваші чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашого закладу. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте молодому поколінню надію на краще. В народі кажуть, що добра людина-це щаслива людина, і доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Нехай Господь обдарує Вас довголіттям, міцного здоров'я, радості, щастя, миру та процвітання у Вашій праці.скачать dle 12.1

Коментарів 0